آموزش رایگان آیلتس را در این صفحه دنبال کنید

آموزش آنلاین آیلتس را به صورت کاملا اختصاصی و رایگان در وب سایت ایران آیلتس دنبال کنید.

پست های آموزشی هر هفته در این صفحه منتشر شده و مهارت رایتینگ آیلتس را پوشش میدهند. این آموزش ها مناسب افرادیست که در بخش رایتینگ آزمون آیلتس ناموفق بوده اند.

📌 ایران آیلتس به درخواست زبان آموزان ، بخش آموزش رایگان آیلتس را راه اندازی کرده و هدف از ایجاد آن قرار دادن مطالب آموزشی یونیک در بخش رایتینگ است. به دلیل وجود منابع آموزشی مختلف ، از ذکر مهارت های دیگر فعلا صرف نظر کرده و تنها آموزش رایگان سایت را به مهارت writing اختصاص می دهیم. ایران آیلتس با توجه به نیازسنجی که توسط اساتیدش انجام میشود، در آینده برنامه هایی را برای گسترده کردن بخش آموزش رایگان آیلتس در دستور کار خود قرار میدهد.

با توجه به اینکه مراجعان به ایران آیلتس معمولا کسانی هستند که در کلاس های مختلف شرکت کرده و چندین بار در آزمون آیلتس نیز ناموفق بودند و همچنین به دلیل برخی تبلیغات منفی نسبت به تصحیح رایتینگ بدبین شده اند، بر آن شدیم سرفصل هایی که براساس آن آزمون بخش رایتینگ برگزار و تصحیح میشود را با شما به اشتراک گذاشته تا علاوه بر کم کردن نگرانی زبان آموزان ، به آنها اعلام داریم که سرفصل های آموزشی اساتید ایران آیلتس براساس این چارت تعیین میشود.
🔗 چارت IDP برای مهارت رایتینگ آیلتس

پیشنهاد میکنیم زبان آموزانی که میخواهند این آموزش ها را دنبال کنند در خبرنامه ایران آیلتس عضو شده و یا کانال تلگرام ایران آیلتس را دنبال کنند تا در جریان آخرین مطالب بخش آموزش رایگان آیلتس قرار بگیرند.

❗لطفا حقوق کپی رایت را رعایت فرمایید و مطالب منتشر شده را از طریق باکس اشتراک گذاری با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

٨٢ ٢۴٢ ٢٢٩ ٠٢١

جهت درخواســت

کلاس خصوصی آیلتــس

با ما در تماس باشیـــــد.