تدریس خصوصی آیلتس

با یک جلسه تعیین سطح رایگان خود را ارزیابی کنید

تدریس خصوصی آیلتس توسط بهترین اساتید آیلتس در ایران

تدریس خصوصی آیلتس با تدریس خصوصی در بقیه رشته ها کمی متفاوت بوده و نیاز به دانش و تجربه بالای استاد درحوزه تدریس خصوصی آیلتس دارد ازین رو جهت کسب بهترین نمره در آزمون آیلتس ، انتخاب بهترین استاد آیلتس جهت تدریس نقش مهمی را ایفا میکند. ما بهترین اساتید آیلتس را گردهم آورده ایم تا شما را در مسیر موفقیت یاری کنند.
در نظر داشته باشید تنها منبع معتبر جهت پیگیری اخبار آزمون و منابع آیلتس ، وب سایت رسمی IELTS.ORG است به همین دلیل ایران آیلتس از ذکر مجدد منابع و تست ها در وب سایت صرف نظر میکند.

اولین گام اینست که توانایی خود را محک زده و خودتان را ارزیابی کنید. تعیین سطح شما توسط اساتید ما به صورت رایگان انجام میگیرد. برای تعیین سطح میتوانید از فرم موجود در صفحه اصلی سایت استفاده کرده و یا به صورت مستقیم با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۲-۱۸۷۶۲۰۰ | ۰۲۱-۲۲۹۲۴۲۸۲

١. تعیین سطح رایگان

بعد از اینکه توسط بهترین اساتید ما ارزیابی شدید، میتوانید جلسات کلاس را براساس زمان های آزاد خود تنظیم کنید. تیم اساتید ایران آیلتس با استفاده از جدیدترین متدها در تدریس خصوصی آیلتس ، کیفیت تدریس خود را تضمین میکند. شرکت در تعیین سطح رایگان میتواند شما را با تیم حرفه ای ما آشنا کند.

» مشاهده رزومه اساتید

٢. تعیین جلسات کلاس

شروع اولین جلسه از کلاس خصوصی آیلتس تمام نگرانی های شما را برای کسب بهترین نتیجه برطرف خواهد کرد و با لذت تمام در جلسات بعدی شرکت خواهید کرد. علاقه مندانی که محدودیت های زمانی و مکانی دارند میتوانند از خدمات تدریس خصوصی IELTS از راه دور استفاده کنند.

» نظرات زبان آموزان

٣. شروع کلاس خصوصی آیلتس

زبان آموزان ایران آیلتس می توانند قبل از شرکت در آزمون اصلی آیلتس و برای سنجش میزان پیشرفت خود در آزمون های ماک ایران آیلتس که در سنتر اصلی آزمون آیلتس برگزار میشود، شرکت کنند تا بدون هیچ گونه نگرانی و با آمادگی کامل در آزمون اصلی آیلتس حضور یابند. در کنار شما خواهیم بود تا شاهد موفقیت تان باشیم.

» مطالب آموزشی در وبلاگ

۴. شرکت در آزمون آیلتس

شعار ما تضمین نمره آیلتس نیست، بلکه تضمین کیفیت عالی آموزش دوره آیلتس است.

مدرسان دانش آموخته در دانشگاه های معتبر دنیا و واجد بالاترین نمره آیلتس ، راهنمای شما در مسیر یادگیریتان خواهند بود تا بتوانید بهترین نمره را در آزمون آیلتس کسب نمایید.