تدریس خصوصی IELTS از راه دور - ایران آیلتس - وبلاگ ایران آیلتس

تدریس خصوصی IELTS از راه دور غیر ممکن نیست ! اگر شما هم میخواهید جهت یادگیری آیلتس محدودیت مکانی نداشته باشید و بهترین کیفیت آموزش استفاده کنید، راه حل آن همراه شدن و آمیختن آموزش با تکنولوژی می باشد تا از بهترین کیفیت تدریس لذت ببرید. ایران آیلتس برای اولین در ایران ، کلاس های خصوصی مجازی برای شما برگزار میکند.

تدریس خصوصی IELTS از راه دور بدون محدودیت مکانی

اگر شما هم برای برگزاری کلاس هایتان مجبور هستید مسیر طولانی را طی کنید و در عین حال میخواهید از کیفیت بالای آموزش آیلتس نیز بهره مند شوید. از طریق کلاس های مجازی ایران آیلتس میتوانید در هر جای ایران که هستید از کیفیت بالای تدریس اساتید استفاده کنید و از جدیدترین متدهای تدریس لذت ببرید.

شما میتوانید زمانی را برای تعیین سطح خود به صورت رایگان مشخص کنید و از بین دوره های کارگاهی آیلتس و یا  تدریس خصوصی آیلتس ، کلاس یا دوره مورد نظرتان را انتخاب کرده و سپس جهت تعیین سطح اقدام کنید تا نحوه برگزاری کلاس خصوصی مجازی برای شما ارسال شود.

از آنجایی که تدریس خصوصی IELTS از راه دور مستلزم رعایت قوانین آموزش مجازی و آگاهی اولیه است، از این رو حتما پیشنهاد میکنیم ابتدا رزومه اساتید ایران آیلتس را مطالعه کرده تا از سطح دانش و تجربه استادهای آیلتس برای تدریس خصوصی IELTS از راه دور مطمئن شوید.

ایران آیلتس با استفاده از جدیدترین پلتفرم های آموزشی؛ رویدادها ، کارگاه ، کلاسها و وبینار های مجازی خود را برگزار می نماید تا دیگر نگران فاصله ها نباشید و بتوانید بالاترین کیفیت آموزشی را از راه دور نیز تجربه کنید.

در صورت هرگونه سوال یا نیاز به تعیین سطح حضوری ، لطفا با شماره ۲۲۹۲۴۲۸۲ ۰۲۱ در ساعات اداری تماس حاصل فرمایید و یا با تلگرام به شماره ۶۲۰۰ ۱۸۷ ۰۹۱۲ در ارتباط باشید. شما میتوانید علاوه بر وب سایت و کانال تلگرام ، رویدادهای ایران آیلتس را در اخبار رسمی نیز دنبال کنید.