درباره ایران آیلتس بدانید

آموزش آیلتس

تدریس تضمینی آیلتس

مجموعه ای از بهترین اساتید در ایران آیلتس جمع شده اند تا شما نگران وقت و هزینه خود نباشید. ما بهترین شرایط را برایتان فراهم آورده ایم و از آغاز تا پایان راه در کنارتان هستیم.
اگر میخواهید درباره ایران آیلتس بدانید پیشنهاد میکنیم وارد صفحه زبان آموزان شده تا ویدیوها و نظرات زبان آموزان ادوار گذشته را مشاهده کرده و آگاهانه انتخاب کنید.

شعار ما تضمین نمره آیلتس نیست، بلکه تضمین کیفیت عالی آموزش دوره آیلتس است، ما کیفیت آموزش ielts را تضمین میکنیم. مدرسان دانش آموخته در دانشگاه های معتبر دنیا و واجد بالاترین نمره آیلتس ، راهنمای شما در مسیر یادگیریتان خواهند بود تا بتوانید بهترین نمره را در آزمون آیلتس کسب نمایید.

به راحتی و از طریق فرم تعبیه شده در صفحه اصلی سایت ، زمانی را برای تعیین سطح خود رزرو نمایید، با استفاده از تعیین سطح رایگان میتوانید توانایی خودتان را محک بزنید. بعد از پر کردن فرم ، با شما تماس گرفته و زمان نهایی را با شما قطعی خواهیم کرد.

و در نهایت از منوی بالای سایت میتوانید وارد بخش کلاسها شده و کلاس مورد نظرتان را انتخاب و اطلاعات بیشتر در مورد جزئیات ، استاد و زمان آن کسب نمایید. همچنین از بخش رویدادها نیز میتوانید در جریان برنامه رویدادها و یا کلاس های در حال برگزاری قرار بگیرید. ما از طریق چت آنلاین پاسخگوی سوالات شما هستیم.

ایران آیلتس از سال جدید اقدام به راه اندازی بخش آموزش رایگان آیلتس کرده است تا اگر به دنبال منابع آموزشی یونیک و رایگان هستید بتوانید از این بخش بهره مند شده و در آزمون آیلتس سربلند باشید. ازین بخش در سایت ایران آیلتس دیدن فرمایید.

درباره ایران آیلتس بدانید

برای مشاهده صفحه اختصاصی و رزومه کامل هر استاد، بر روی نام استاد مورد نظر کلیک کنید.

درباره ایران آیلتس بدانید ؛ نظرات زبان آموزان ما را از زبان خودشان بشنوید ...