کارگاه های آموزشی و رویدادها

کارگاه های آموزشی و رویدادها ایران آیلتس را دنبال کنید
Writing Workshop
IELTS Writing Workshop

کارگاه رایتینگ آیلتس

 تاریخ شروع کارگاه : خرداد ۹۷

 شهریه کارگاه : ۲۴۰ هزارتومان

 ساعات برگزاری : ۱۵:۳۰ الی ۱۷:۳۰

مکان برگزاری : محل موسسه

 روز پنج شنبه و جمعه هر هفته

تعداد جلسات این کارگاه ۱۲ جلسه می باشد که زمان هر جلسه ۲ ساعت بوده و دو روز در هفته برگزار میگردد. ظرفیت این کارگاه ۸ نفر بوده و قیمت کارگاه جلسه ای ۲۰ هزارتومان محاسبه میشود. همچنین زمان این کارگاه ها آخر هفته ها در نظر گرفته شده است تا شاغلان نیز بتوانند ازین کارگاه ها استفاده کنند.

Reading Workshop - آموزش رایگان IELTS Reading
IELTS Reading Workshop

کارگاه ریدینگ آیلتس

 تاریخ شروع کارگاه : خرداد ۹۷

 شهریه کارگاه : ۲۰۰ هزارتومان

 ساعات برگزاری : ۱۳:۰۰ الی ۱۵:۰۰

مکان برگزاری : محل موسسه

روز پنج شنبه و جمعه هر هفته

تعداد جلسات این کارگاه ۱۰ جلسه می باشد که زمان هر جلسه ۲ ساعت بوده و دو روز در هفته برگزار میگردد. ظرفیت این کارگاه ۸ نفر بوده و قیمت کارگاه جلسه ای ۲۰ هزارتومان محاسبه میشود. همچنین زمان این کارگاه ها آخر هفته در نظر گرفته شده است تا شاغلان نیز بتوانند ازین کارگاه ها استفاده کنند.

کارگاه اسپیکینگ Speaking
IELTS Speaking Workshop

کارگاه اسپیکینگ آیلتس

 تاریخ شروع کارگاه : خرداد ۹۷

 شهریه کارگاه : ۲۰۰ هزارتومان

 ساعات برگزاری : ۱۰:۰۰ الی ۱۲:۰۰

مکان برگزاری : محل موسسه

روز پنج شنبه و جمعه هر هفته

تعداد جلسات این کارگاه ۱۰ جلسه می باشد که زمان هر جلسه ۲ ساعت بوده و دو روز در هفته برگزار میگردد. ظرفیت این کارگاه ۸ نفر بوده و قیمت کارگاه جلسه ای ۲۰ هزارتومان محاسبه میشود. همچنین زمان این کارگاه ها آخر هفته در نظر گرفته شده است تا شاغلان نیز بتوانند ازین کارگاه ها استفاده کنند.

جهت پیش ثبت نام در کارگاه های آموزشی و رویدادها میتوانید با استفاده از فرم ثبت نام در پایین صفحه اقدام کنید تا نام شما در لیست کارگاه مورد نظر قرار بگیرد.

اگر زمان و بودجه محدودی برای یادگیری آیلتس دارید، پیشنهاد ما شرکت در کارگاه های آموزشی و رویدادها است. زیرا این کارگاه ها با هدف راحتی زبان آموزان ایجاد شده و شما میتوانید با هزینه ای مقرون به صرفه در کلاس های سطح بالا شرکت کنید و در زمان اندکی پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته باشید. کارگاه های آموزشی و رویدادها ایران آیلتس را دنبال کنید.

– کسانی که امکان حضور فیزیکی در کارگاه ها یا کلاس های آیلتس را نداشته باشند از طریق بستر اینترنتی ایجاد شده میتوانند به صورت آنلاین و از راه دور در کلاس ها و کارگاه ها شرکت داشته باشند.
– گفتنی است جلسه اول کارگاه ها برای کسانی که بخواهند در تمام کارگاه های مهارت های آیلتس ثبت نام کنند و همچنین کسانی که معرف دیگران باشند، رایگان خواهد بود.

خرید جزوه کارگاه های آیلتس

اگر امکان حضور در کارگاه های آیلتس را ندارید، میتوانید جزوات این کارگاه ها را در ۵ بخش Listening, Speaking, Reading, Writing, Grammar از ما دریافت کنید.

 جهت خرید با ما تماس بگیرید ☎  ۲۲۹۲۴۲۸۲ -۰۲۱ | ۱۸۷۶۲۰۰-۰۹۱۲  

ثبت نام در کارگاه ها و رویدادها

جهت ثبت نام در کارگاه ها یا رویدادها ، می بایست فرم را پر کرده و ارسال نمایید تا ثبت نام شما تایید گردد. جهت یادآوری با شما تماس گرفته و زمان کارگاه را با شما قطعی خواهیم کرد.

جهت شرکت در کارگاه های یک روزه ، مبلغ مربوطه را به شماره کارت زیر پرداخت کرده و شماره پیگیری را در فرم به همراه اطلاعات دیگر وارد و ارسال کنید.

به نام امیر اشراق جهرمی – بانک ملی  ۲۲۲۴-۲۳۶۴-۹۹۷۳-۶۰۳۷

در فیلد نام کارگاه / نام رویداد ، نام کارگاه هایی که قصد ثبت نام در آنها را دارید ذکر نمایید و در صورت علاقه به شرکت در رویدادها ، نام رویداد موردنظر را نیز قید نمایید.

لطفا در فیلد شماره موبایل ، شماره ای را درج نمایید که پاسخگو هستید زیرا جهت تایید ثبت نام با شما تماس خواهیم گرفت.

افرادی که میخواهند در رویدادهای رایگان شرکت کنند در فیلد شماره پیگیری ، عبارت رایگان را قید کنند.
آیلتس رایگان